Інтерагроком

Тільки огранічні продукти

Наша компанія вже більше 10 років займається вирощуванням органічної сільгосп продукції.

Органічне сільське господарство це система вирощування рослин, яка застосовує екологічні безпечні методи підтримки родючості ґрунту і забороняє використання сільськогосподарських хімікатів (пестицидів, синтетичних добрив, гормональних препаратів і т.д.), генної інженерії. Інтерагроком спирається на кращий світовий досвід і відкритість вітчизняних і зарубіжних виробників органічних продуктів.

Ми розділяємо філософію органічного виробництва, в основі якої закладена єдина система стандартів, ринкової ідентичності та чистоти органічного виробництва та торгівлі.

Інтерагроком спирається на кращий світовий досвід і відкритість вітчизняних і зарубіжних виробників органічних продуктів.

Ми пройшли сертифікацію щодо екологічності нашої продукції «Органік стандарт», яка була запроваджена в Україні в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.

З інформацією про сертифікацію Ви можете ознайомитись по посиланню

Команда «Інтерагрокому»- це кваліфіковані експерти і провідники у світ натуральної, свіжої та корисної їжі.

Нашою метою є продаж чистих органічних продуктів, корисних для здоров’я.

Ми ретельно перевіряємо і оцінюємо кожен продукт, який продаємо, з точки зору інгредієнтів, свіжості, поживних цінностей, смаку, безпеки.

Ми постійно знаходимося в пошуку нової органічної продукції та із задоволенням ділимося своїми відкриттями з нашими партнерами.